Masz coś takiego w swoim życiu

Masz coś takiego w swoim życiu?

 

Chce się z Tobą podzielić czymś, co poza pracą i wszystkim innymi nadaje sens życiu. Żyjemy w jakimś celu. Można oczywiście poprzestać na tym, że wstajemy do pracy, idziemy do niej, wracamy, jemy obiad i siadamy przed telewizorem lub komputerem, codziennie wykonujemy takie same obowiązki.

Czy jest coś takiego w Twoim życiu, dzięki czemu możesz oderwać się od codzienności, poczuć się spełniony i szczęśliwy, coś co nadaje Twojemu życiu sens?

Jeśli jest, to co to może być?

ID-100205509To nasza misja, nasza pasja. Tak, to PASJA! Masz coś takiego w swoim życiu?

Pasja, która na chwilę pozwala Ci, oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Pasja, która jest paliwem do życia i daje niesamowitą moc. Pasja, która niezależnie od wszystkiego i wszystkich, jest czymś Twoim i TYLKO Twoim.

Czy wiesz, jak łatwo osiąga się cele, gdy są związane z Twoją pasją? Bardzo łatwo! Po prostu nie da się ich NIE osiągnąć!

W moim życiu taką pasją jest rozwój i wszystko to, co jest z nim związane. Lubię czytać, słuchać audio „godzinami” w tym temacie. I ciiii – czytać książki. Lubię też na odstresowanie szkicować ołówkiem i amatorsko malować obrazy.

A oto moje dzieła:

Moje dzieło

Moje dzieło - szkic konia

Taka jest moja pasja. Więcej o mojej pasji możesz przeczytać TUTAJ.

Blog pazurkowyInteresuję się kosmetyką, głownie stylizacją paznokci. Na blogu pazurkowym znajdziesz więcej moich prac.

A dla relaksu lubię posłuchać spokojnej muzyki 😉

Pozdrawiam serdecznie i jak zwykle zapraszam do komentowania i dzielenia się swoją pasją.

Ela – człowiek z pasją 😉

Zdjęcie z książką dzięki uprzejmości tiverylucky – freedigitalphotos.net


Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie.

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj

 

12 thoughts on “Masz coś takiego w swoim życiu

 1. Feegle says:

  Moją pasją jest programowanie i chciałbym programować tylko że dla siebie, rozwijać swoje projekty, które gdzieś tam wypełniają mój portfel na tyle, żeby mógł sobie spokojnie żyć 🙂

 2. Jerzy says:

  Pasja to to co ciągnie najczęściej osoby młode, miłość to jeszcze większy motywator, zazwyczaj odkrywany dopiero w momencie przyjścia na świat pierwszego dziecka.

  • Ela Obara says:

   Pasja jest dla każdego, bez względu na wiek. Wszystko jest w życiu potrzebne, a zwłaszcza to co nadaje naszemu życiu sens.

   P.S. Linki proszę zostawiać w miejscu do tego przeznaczonym. Dziękuję

 3. su-ma says:

  a ja odnoszę wrażenie, że tekst trochę maślany, mam pasję, że lubię się rozwijać, dlatego czytam o rozwoju bo to moja pasja. Jakoś tak chyba na siłę napisane

  • Ela Obara says:

   Interesuję się rozwojem osobistym, poświęcam jej cały swój wolny czas (no prawie 😉 – po prostu jest to moja pasja. Ja to „kocham” i nie piszę nic na siłę. Każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję. Pozdrawiam

 4. Katarzyna Dębska says:

  W życiu posiadanie pasji, najlepiej związanej z tym co się robi na co dzień jest bardzo ważne. Moja pasją są książki, uwielbiam je czytać :), rozwój osobisty- ciągła droga do samodoskonalenia oraz malowanie 🙂

 5. Grażyna Dobromilska says:

  Moją pasją także jest rozwój osobisty, ale również praca z grafiką. Gdy postawiłam sobie za cel maksymalne okrojenie działalności do ścisłej specjalizacji w korekcie, redakcji i składzie prostych książek, już nie przyjmuję zleceń na książki i albumy z grafiką.
  To jednak robię co parę miesięcy przy moim gratisowym magazynie Psychologia Sukcesu. Współpracuję z wieloma wspaniałymi autorami, a ich artykuły formatuję, by były jak najbardziej czytelne główne przesłania i ozdabiam fotografiami. To taka służba ludziom : )
  No a moją jeszcze jedną osobistą pasją jest moja córka : ) Miała się nie urodzić, bo był tzw. węzeł prawdziwy, czyli związana pepowina, która by się zacisnęła przy naturalnym porodzie, ale ja irracjonalnie uparłam się na cesarkę, no i się urodziła… I ta pasja chyba jest moim największym darem…
  Kiedyś pasjami czytałam książki, nawet do 12 tygodniowo. Teraz tyle się „oczytam” w pracy, czyli przy korekcie, że już nie sięgam do mojego bogatego zbioru. Tymczasem.

  • Ela Obara says:

   Pasja to coś wspaniałego.
   Grafika też mi się podoba, tylko nie miałam okazji się jej nauczyć. Wykorzystuję na blogu i od czasu do czasu coś amatorsko zaprojektuję 😉
   Jeśli chodzi o córkę, to tak jak u Ciebie, mogła by się nie urodzić. Starania 5 lat o dziecko, 2 poronienia i ciąża „potrójna” zagrożona. Przeżyła tylko ona i tak jak ja była owinięta 1 raz pępowiną. Ja byłam 3 razy owinięta i urodziłam się naturalnie. Widocznie obie miałyśmy żyć. Kocham ją ponad wszystko. To również moja pasja. Powinnam edytować wpis 😉 Pozdrawiam cieplutko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *