O mnie

Ela Obara

Cześć,

Nie przepadam za oficjalną wersją mojego imienia 🙂 Jestem po prostu Ela i jest mi bardzo miło, że jesteś na moim blogu 😉 Rozgość się.

Kim jestem?

Kilka razy przechodziłam przez trudne okresy w moim życiu. Od trudnego dzieciństwa, wypadku w pracy, po stratę 4 dzieci. To był bardzo ciężki czas w moim życiu.

Kosztowało mnie to sporo stresu i nieprzespanych nocy. Brakowało mi radości życia.

Nie chciałam, aby tak dalej wyglądało moje życie. Zaczęłam pracę nad sobą i moje życie nabrało kolorów. Poczułam, że chcę czegoś więcej. To moje życie i mam je jedno. Chcę przeżyć je jak najlepiej.

Uważam, że każdy z nas powinien się nim cieszyć, a stres traktować wyłącznie jako paliwo motywujące.

Często jest tak, że w dorosłym życiu zapominamy o tym, co nam kiedyś dawało radość. Myślimy, że to głupie. Nie realizujemy swoich marzeń, z obawy co inni powiedzą.

Blog ma na celu zainspirowanie Cię do szukania i próbowania nowych rzeczy. Do obudzenia w Tobie kreatywnej duszy i wewnętrznego dziecka.

Każdy artykuł staram się napisać najlepiej jak potrafię. Zrozumiale, konkretnie i rzeczowo, na podstawie mojej wiedzy i doświadczenia. Przeprowadzę Cię również przez moje własne i moich gości historie. 

Rysuję grafiki i notatki wizualne ze szkoleń, webinarów, kursów on-line.

W wolnych chwilach dla relaksu robię bukiety ze słodyczy i kartki okolicznościowe, jako prezenty dla rodziny i znajomych. Przyjemne z pożytecznym 🙂 Uczę się fotografii, dużo czytam, głownie książki psychologiczne i rozwojowe. Interesuję się zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia, bardzo lubię eksperymentować w kuchni. Interesuję się też, kosmetyką, w szczególności stylizacją paznokci.

Dlaczego to robię?

Jest wiele powodów, dla których postanowiłam założyć tą stronę.

Pierwszy z nich to, przede wszystkim chcę powiedzieć Ci, że jestem taka, jak Ty. Mam te lepsze i te gorsze dni, a czasem problemy. Przechodziłam naprawdę przez trudne chwile i wiem, jak trudno się podnieść. A jednak dałam radę. Wiem, że jest wiele osób, które mają podobne problemy, które ja miałam. Chcę pokazać Ci, że można zmienić swoje życie, realizować swoje pasje i marzenia. Jestem na to najlepszym przykładem. Jak mawiał Winston Churchill: Nigdy przenigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!

A najpiękniejsze jest to, że nie musisz wychodzić z domu!

Drugi powód: Wiem ile zależy od wsparcia, chcę dać Ci – moje wsparcie, moją wiedzę i doświadczenie. Chcę Cię zainspirować do kreatywnego pełnego pasji życia. Jak również do zmiany jakości swojego życia, do realizowania swoich marzeń i do działania.

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu: dobrzy ludzie dają szczęście, źli doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi – dobre wspomnienia.

Oto moje motto:
Żyję po to, aby pod koniec życia powiedzieć: miałam fajne, udane życie. Jestem zadowolona.


Jeśli jesteś zainteresowany notatką wizualną z własnego szkolenia, kursu czy webinaru skontaktuj się ze mną.

Więcej informacji i moich prac TUTAJ
Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie jeszcze przez jakiś czas.

omentarzy

  1. Pingback: Wpływ rodziców na szczęście, talenty, pasje, działanie i sukces swoich dzieci | Rozwój Motywacja Sukces w życiu osobistym i biznesie

Odpowiedz

Nawigacja