Cześć,

Nie przepadam za oficjalną wersją mojego imienia 🙂 Jestem po prostu Ela i jest mi bardzo miło, że jesteś na moim blogu 😉 Rozgość się.

Kim jestem?

Kilka razy przechodziłam przez trudne okresy w moim życiu. Od trudnego dzieciństwa, wypadku w pracy, po stratę 4 dzieci. To był bardzo ciężki czas w moim życiu.

Kosztowało mnie to sporo stresu i nieprzespanych nocy. Brakowało mi radości życia.

Nie chciałam, aby tak dalej wyglądało moje życie – zaczęłam pracę nad sobą i moje życie nabrało kolorów. Poczułam, że chcę czegoś więcej. To moje życie i mam je jedno. Chcę przeżyć je jak najlepiej.

Uważam, że każdy z nas powinien się nim cieszyć, a stres traktować wyłącznie jako paliwo motywujące.

Często jest tak, że w dorosłym życiu zapominamy o tym, co nam kiedyś dawało radość. Myślimy, że to głupie. Nie realizujemy swoich marzeń, z obawy co inni powiedzą.

Blog ma na celu zainspirowanie Cię do szukania i próbowania nowych rzeczy. Do obudzenia w Tobie kreatywnej duszy i wewnętrznego dziecka.

Każdy artykuł staram się napisać najlepiej jak potrafię – zrozumiale, konkretnie i rzeczowo, na podstawie mojej wiedzy i doświadczenia. Przeprowadzę Cię również przez moje własne i moich gości historie. 

Rysuję grafiki i notatki wizualne ze szkoleń, webinarów, kursów on-line.

W wolnych chwilach dla relaksu robię bukiety ze słodyczy i kartki okolicznościowe, jako prezenty dla rodziny i znajomych. Przyjemne z pożytecznym 🙂 Lubię się uczyć. Od ponad roku uczę się fotografii, dużo czytam, głównie książki psychologiczne i rozwojowe. Interesuję się zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia, bardzo lubię eksperymentować w kuchni. Interesuję się też, kosmetyką, w szczególności stylizacją paznokci.

Dlaczego to robię?

Jest wiele powodów, dla których postanowiłam założyć tą stronę.

Pierwszy z nich to, przede wszystkim chcę powiedzieć Ci, że jestem taka, jak Ty. Mam te lepsze i te gorsze dni, a czasem problemy. Przechodziłam naprawdę przez trudne chwile i wiem, jak trudno jest się podnieść. A jednak dałam radę. Wiem, że jest wiele osób, które mają podobne problemy, które ja miałam. Chcę pokazać Ci, że można zmienić swoje życie, realizować swoje pasje i marzenia. Jestem na to najlepszym przykładem. Jak mawiał Winston Churchill: Nigdy przenigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!

A najpiękniejsze jest to, że nie musisz wychodzić z domu!

Drugi powód: Wiem ile zależy od wsparcia, chcę dać Ci – moje wsparcie, moją wiedzę i doświadczenie. Chcę Cię zainspirować do kreatywnego pełnego pasji życia. Jak również do zmiany jakości swojego życia, do realizowania swoich marzeń i do działania.

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu: dobrzy ludzie dają szczęście, źli doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi – dobre wspomnienia.

Trzeci powód to przybliżenie i zainspirowanie Cię do myślenia wizualnego. Od kiedy pamiętam rysuję, a myślenie wizualne skradło moje serce. Na blogu znajdziesz grafiki i notatki wizualne mojego autorstwa. Zainspiruj się. Wierzę, że będą pomocne.

Jeśli jesteś coachem, prowadzisz szkolenia, webinary, live, kursy online, to chcę Ci pokazać jak w przyjemny, a przede wszystkim skuteczny sposób możesz się wyróżnić proponując swoim odbiorcom dodatkową wartość w postaci notatki wizualnej.

To esencja wiedzy, którą przekazujesz przekazana w ciekawy sposób. To połączenie słów/ myśli z obrazami.

Jeśli jesteś zainteresowany notatką wizualną z własnego szkolenia, kursu czy webinaru skontaktuj się ze mną.

Więcej informacji i moich prac TUTAJ

Notatka wizualna - co zyskasz dzięki notatkom wizualnym

Zapisz się na newsletter!