Celebruj swoje sukcesy

Droga do sukcesu

Celebruj swoje sukcesy

 

Droga do sukcesu

Warto podejmować poważne decyzje i realizować swoje cele krok po kroku. Cel jest ważny, ale ważniejsza jest droga, która prowadzi do celu. Aby zrealizować cel musisz działać. Bez działania nie ma nic. Podejmując poważne decyzje i działając każdego dnia krok po kroku – stajesz się innym człowiekiem. Nie raz upadniesz i jeśli będziesz się podnosić i uczyć się na własnych błędach będziesz mocniejszy i bliżej sukcesu, jaki by on nie był.

Oprócz spełniania swoich celów, ważne jest celebrowanie swoich sukcesów. Nie tylko tych dużych. Te małe są znacznie ważniejsze. Pomagają osiągać te WIELKIE. Dlatego celebruj swoje sukcesy.

Na początek wypisz swoje 3 największe sukcesy życiowe:

  1. ……………………………………………………………………………………….
  2. ……………………………………………………………………………………….
  3. ……………………………………………………………………………………….
Później celebruj swój każdy sukces.

Jak możesz celebrować swoje sukcesy?

 

Robię to co lubię - radośćCelebrować swoje małe sukcesy możesz na kilka sposobów. Ma być to coś co sprawia Ci frajdę, radość, coś co lubisz.

Na szkoleniu Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej było ćwiczenie o celebrowaniu swoich sukcesów. Każdy z nas miał wypisać swoje największe życiowe sukcesy. Każdy rząd miał zgromadzić się w kole i każda osoba po kolei wypowiadała swoje sukcesy na głos, a my cieszyliśmy się wydając okrzyki radości z jego osiągnięć. Było to świetne doświadczenie. Będę je pamiętać do końca życia, jakie emocje i radość mi wtedy towarzyszyły. Nawet po mimo tego, że stosowałam wcześniej celebrowanie swoich małych sukcesów, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Nie tylko na mnie 🙂

Jak ja celebruję swoje sukcesy?

Co jakiś czas nagradzam się za swoją pracę, za swoje małe sukcesy np. nową książką – bo bardzo lubię czytać, audiobookiem lub zapisuję się na szkolenie.

Czasem po prostu robię sobie dzień wolny. Wychodzę gdzieś z rodziną, mężem, czy znajomymi lub nagradzam się małymi słodkimi przyjemnościami 😉

Sam wybierz, co najbardziej sprawia Ci radość i rób to 😉

Celebrowanie swoich sukcesów powoduje, że rośniesz przede wszystkim w swoich oczach. Oznacza również, że idziesz do przodu.

Dużo sukcesów Ci życzę. Komentarze jak zwykle mile widziane 🙂


4 thoughts on “Celebruj swoje sukcesy

  1. Linux VPS says:

    Monitorowanie prawidlowej realizacji zalozonych celow, ale i monitorowanie poszczegolnych obszarow zycia wymagajacych wsparcia zgodnie z Twoja sciezka rozwoju. Monitoruj dzialania, analizuj efekty i celebruj swoje sukcesy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *