Spełniaj swoje marzenia

Spełniaj swoje marzenia

 

W dzieciństwie żyliśmy marzeniami. Teraz niektórych marzeń się nawet wstydzimy. Zamień marzenia w cele. Nie bój się swoich marzeń. Bo przecież cele to marzenia z datą spełnienia. To pierwszy krok do sukcesu. A Ty masz marzenia? Podziel się w komentarzu.


8 thoughts on “Spełniaj swoje marzenia

 1. TravisPUA says:

  Niestety wielu ludzi zapomina zupelnie o spelnianiu swoich marzen, rozwijaniu sie na rzecz ciezkiej pracy przez to co sa nieszczesliwi, maloenergiczni w dodatku zarazajac tym innych. Mysle, ze warto od czasu do czasu nagrodzic samego siebie za ciezka prace i pojechac na super wakacje. Moim marzeniem jest aby bedac na lozu smierci nie zalowac niczego co zrobilem w zyciu i przezyc zycie najbardziej aktywnie jak tylko sie da.

  • Ela Obara says:

   Dokładnie, dlatego przypominam o tym na blogu 🙂 Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia 😉 Pozwalają nam wspinać się wyżej i jeśli zamienimy je w cele, zaczniemy działać w końcu staną się rzeczywistością.

   Ja też mam takie marzenie i to jest moim mottem:
   Żyję po to, aby pod koniec życia powiedzieć: miałam fajne, udane życie. Jestem zadowolona.
   Pozdrawiam 🙂

 2. Aleksandra Niedzielska says:

  Coś w tym jest – w dzikim pędzie codzienności część z nas traci parcie na realizację marzeń, albo… zapomina o nich, by nie czuć rozczarowania, zamiast – spróbować je zrealizować.
  P.S Chwała, że nie mam tak ekstremalnych marzeń jak ten rower wyżej ;)))

  • Ela Obara says:

   Tu chodzi o lęk przed porażką i krytyką innych. Boimy się, że sobie nie poradzimy i się nie spełnią. Ja już wspomniałam, marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

   Moim celem było pokazanie, że warto realizować marzenia, nawet te z dzieciństwa. Do sukcesu człowiek potrzebuje celu (marzenia) i wiary. Wszystko jest możliwe 🙂

 3. Hit says:

  U mnie jest na odwrót, realizuję swoje marzenia, ale niektóre są tak odległe że w trakcie działania zmieniam cel i realizuję inny… Pozdrawiam 🙂

 4. aga says:

  Każdy z nas ma marzenia ale wiele z nas ma obawy przed ich realizacja, czy na pewno się ziści nawet najmniej istotny plan i odpuszczają i tylko żyją marzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *