Działaj i spełniaj marzenia

Działaj i spełniaj marzenia

 

We wpisie Walcz o swoje marzenia skupiłam się na walce o marzenia. Jeśli je masz to walcz. Walczyć to znaczy robić wszystko, aby się spełniły. Czyli po prostu DZIAŁAĆ. Bez działania nie ma efektów. Małymi krokami, dojdziesz do spełnienia swoim marzeń.

Zapraszam na krótki film, który pokazuje to, aby spełniać swoje marzenia trzeba przestać o nich tylko gadać i zabrać się do roboty. Komentarze mile widziane 🙂


Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie.

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj

 

4 thoughts on “Działaj i spełniaj marzenia

 1. Libetias says:

  Już widziałem ten filmik, ale to fajne przypomnienie 🙂
  Często spotykam ludzi, którzy dużo gadają a nawet nie kiwną palcem by coś z tego urzeczywistnić. To wygląda trochę jak epidemia.
  Większość ludzi chciałaby łatwy i szybki sukces (swoją drogą jestem ciekaw co by robili gdyby go osiągnęli). Nie są gotowi poświęcić się celom. Problem w tym, że bez działania osiągnięcie jakichkolwiek rezultatów jest niemożliwe.
  A idąc za radą z tego filmu zamykam się i idę działać 😉

 2. Marek says:

  Masz stuprocentową rację. Zawsze trzeba walczyć o marzenia.i robić wszystko żeby się spełniały. Nie można siedzieć z założonymi rękami, bo samo się nic nie zrobi. Zawsze to powtarzałem i masz w tym stuprocentową rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *