Warsztaty – Pierwszy Ostrowiecki Kongres Kobiet “Siła Kobiet”

 

Siła Kobiet - Poprowadziłam warsztaty dla kobietNie ma takiego sukcesu, który da się osiągnąć nie poszerzając swojej strefy komfortu, bez pokonania swojego strachu.

 

Tym razem moja strefa komfortu poszerzyła się o poprowadzenie warsztatów “Jak Być Odważną i Realizować Się Jako Kobieta” na Pierwszym Ostrowieckim Kongresie Kobiet “Siła Kobiet”, 23 września 2016 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, na których określiłyśmy poziom zadowolenia ze swojego życia.

Poruszyłam dodatkowo tematy: poszerzanie swojej strefy komfortu, co może przeszkodzić na drodze do sukcesu oraz jak zamienić marzenia w realne wydarzenia. To był mój debiut na żywo 😉

Organizatorce Paulinie Furtowicz przyświecał jeden cel: stworzenia w Ostrowcu miejsca jednoczącego wszystkie kobiety i cel został osiągnięty 🙂 Spotkało się 30 kobiet (i 3 mężczyzn), które miło spędziły czas i zrobiły coś wartościowego dla siebie. Gratulacje dla Pauliny 🙂

Opinie:

 

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w 1 Kongresie Kobiet w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ela prowadziła warsztaty motywujące dla kobiet prowadzących własne biznesy. Wiem, że to był Jej pierwszy raz!!!! Ku mojemu miłemu zaskoczeniu spośród obszernej literatury wybrała najciekawsze kwestie, które zainteresowały wszystkie uczestniczki kongresu, nawet z wieloletnim stażem w biznesie. A o czym było nie wspomnę, kto ciekawy niech wybierze się na kolejny kongres zimowy. Gratuluję Eli za determinację i wielki dar przekazania wiedzy. Pozdrawiam Cię Elu i czekam na kolejny kongres – warto przyjść, inicjatywa słuszna i jakże potrzebna w naszym mieście.

Urszula Wasek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *