Łukasz Jakóbiak inspiruje do działania na Życiu Bez Ograniczeń

Łukasz Jakóbiak inspiruje do działania na Życiu Bez Ograniczeń

 

Łukasz Jakóbiak to wyjątkowy człowiek. Swoją postawą inspiruje do działania. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

Ze zwykłego chłopaka, bez perspektyw – stał się rozpoznawalną osobą. Stworzył swoje własne internetowe Talk Show “20 m2 Łukasza” i robi oszałamiającą karierę. 

Uwielbiam historie Łukasza. Jego wystąpienie jest szczere, bardzo emocjonalne i mega inspirujące. Tak jak największe CV, zdjęcie z Lady Gagą, podświetlenie Pałacu Kultury czy wielki napis przy lotnisku.

To tylko niektóre powody, żeby zobaczyć i posłuchać Łukasza na jego szkoleniach motywacyjnych! Dobra zabawa i pozytywna energia gwarantowane! To trzeba przeżyć samemu. Polecam! Miałam okazję już 2 razy uczestniczyć na jego wystąpieniu. Pierwszy raz miałam przyjemność poznać go na seminarium w maju 2014 roku. Gdzie wystąpił między innymi z Randy Gage.

IMG_0857

Wielkim atutem jest to, że Łukasz mówi o polskich realiach. Nie jest prawdą, że o marzenia można się bić tylko w USA czy UK. W Polsce jest również duży potencjał, tylko niewiele osób go dostrzega i przechodzi obok. Łukasz odważnie realizuje swoje marzenia i za to go cenię! Jest pasjonatem wielkich marzeń!

20150430_155737

Na wydarzeniu z Życia Bez Ograniczeń Łukasz powiedział:

Nadaj wartość swojemu życiu: Dostaliśmy wspaniały dar, jakim jest życie, a przegrywamy z codziennością.

Tak jest  w życiu. Mamy marzenia, a przegrywamy z codziennością. Nie dążymy do tego co jest dla nas ważne. Nie pielęgnujemy swoim marzeń. A później dziwimy się, że nic nie osiągnęliśmy i zazdrościmy innym sukcesów, twierdząc, że im się udało.

Masz marzenia? Zamień na cele, zrób plan działania i realizuj je. Każdego dnia, zrób coś co przybliży Cię do celu. Marzenia są do spełniania 🙂 Komentarze mile widziane.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *