Niesamowite wystąpienie Nicka Vujicica w Poznaniu

Niesamowite wystąpienie Nicka Vujicica w Poznaniu

 

Nick Vujicic zainspirował mnie kilka lat temu po wypadku do działania, abym zrobiła coś ze swoim życiem. Wypadek miałam w pracy w Anglii. Nie będę pisać co się stało, bo to nie należy do przyjemnych wspomnień. Wcześniej nikomu nie opowiadałam o tym co przeżywałam po wypadku, co działo się w moim wnętrzu. Byłam rozdarta, smutna, nieszczęśliwa i w mojej głowie było ciągle pytanie: Dlaczego ja, dlaczego mnie to spotkało?

Koncentrowałam się na tym, czego nie chciałam. Nie chciałam tego uczucia i bólu. Nick otworzył mi oczy i zrozumiałam, że nie jest tak źle. Popatrzyłam na moją sytuację z innej strony – z boku. Oderwałam się od swoim problemów, bo zrozumiałam, że to ja mam wpływ na swoje życie. To ja decyduję jak ono będzie wyglądało.

Od tego czasu moje życie się zmieniło na lepsze. Zmieniłam swoje podejście i myślenie. Stajesz się tym, o czym myślisz i tym na czym się koncentrujesz. Teraz koncentruję się na pozytywnych rzeczach – szukam rozwiązań, a nie problemów. Mam ręce i nogi, a to już wiele 🙂 Trzeba dziękować najwyższemu za to, co się ma.

Bardzo chciałam poznać Nicka bliżej. Czytałam książki i oglądałam mnóstwo filmów na YouTube z jego udziałem i jego słowa przemawiały do mnie. Jest w stanie pomóc każdej osobie, która przeżywa ciężkie chwile w życiu. Jego wartości według których żyje, szacunek i podejście do innych – to piękna życiowa misja, którą realizuje.

Od kiedy się dowiedziałam, że Nick będzie w Polsce – z wielką przyjemnością promowałam to wydarzenie. Od razu wiedziałam, że tam będę 😉

20150430_180419

Szczególnym punktem programu było właśnie wstąpienie Nicka Vujicica. Głównie dla Nicka pojechaliśmy do Poznania. Wystąpienie było niesamowite – wręcz porywające. Pełne wzruszeń, a nawet łez. Nie zabrakło śmiechu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego niezwykłego daru przekazywania swojej wiedzy, poczucia humoru i do tego, jak podchodzi do swojej niepełnosprawności – nie ma rąk ani nóg. Nick jest urodzonym mówcą. Po prostu porwał publiczność!

Pomimo swojej niepełnosprawności żyje bez ograniczeń i cieszy z każdej chwili. Ma piękną żonę, synka i sierpniu urodzi mu się drugi syn.

Jego książki są niezwykłe, a zobaczyć i usłyszeć go na żywo było wielkim niezapomniany – duchowym przeżyciem.

Nick mówił o ważnych sprawach, podnosił nas na duchu i zachęcał do pracy nad sobą – aby być przykładem dla innych.

Nie możemy zmienić serc ludzi, ale możemy być przykładem za którym pójdą ich serca.

Mówił o swojej historii zmagania się z niepełnosprawnością, że prawdziwa odwaga jest wtedy, gdy robisz coś, czego się boisz.

Nick zwrócił również uwagę na bardzo ważną rzecz jaką jest wewnętrzna przemiana i uwierzenie w siebie oraz zaufanie sile wyższej niż my sami (Bogu).

Chcecie więcej uczciwości i miłości w Polsce?
Wszystko zaczyna się w Waszych rodzinach.

Chcecie więcej przebaczenia w Polsce?
Zacznijcie sami przebaczać.

Nick Vujicic pomimo swojej niepełnosprawności nie poddał się i robi wiele rzeczy, których boją się osoby zdrowe. To pokazuje, że tak naprawdę w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, ani granic, oprócz tych, które sami sobie stwarzamy.

Masz marzenia – realizuj je. Działaj pomimo tego, że się boisz. Działaj pomimo tego, że są przeciwności. Takie sytuacje wzmacniają i już nic nie stanie Ci na drodze do ich spełnienia. Wiem to, bo sama przez to przechodziłam 🙂 Marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia.

A tutaj relacja Nicka z pobytu w Polsce:

 

 

Zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.


Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie.

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj

 

4 thoughts on “Niesamowite wystąpienie Nicka Vujicica w Poznaniu

  1. Ula says:

    Wspaniały, piękny i mądry człowiek. 🙂 Bez względu na wyznanie i wiarę w Boga ludzie i tak go kochają, bo nie da rady po prostu inaczej. Szczerze żałuję, że mnie tam nie było!

  2. Pingback: Życie Bez Ograniczeń - Przeżyj to jeszcze raz » Rozwój Motywacja Sukces w życiu osobistym i biznesie

  3. Pingback: Bez ograniczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *