Wrażenia z Wydarzenia z Życia Bez Ograniczeń

Wrażenia z Wydarzenia z Życia Bez Ograniczeń

 

30 kwietnia 2015 roku odbyło się niezwykłe wydarzenie „Życie Bez Ograniczeń”. Po raz pierwszy w Polsce na tak ogromną skalę! Na stadionie w Poznaniu spotkało się ok. 30 tysięcy osób. Program trwał od 10:00 do 20:00. Byłam tam z mężem i 3,5 letnią córką. Nawet moja córka dała radę i byliśmy do końca. Dużo wrażeń i wzruszeń. Inspiracja na maksa 🙂

20150430_194754

20150430_092405

20150430_092029

W trakcie wydarzenia wystąpili mówcy polscy oraz zagraniczni:

Jakub B. Bączek, Łukasz Jakóbiak, Robert Zagożdżon, Łukasz Milewski, Magdalena Malicka, Krzysztof Cybul, Richard Tan, Patrick Liew, Les Brown i oczywiście gwiazda tego wydarzenia Nick Vujicic.

Najbardziej podobało nam się wystąpienie Jakuba B. Bączka, Łukasza Jakóbiaka, Magdy Malickiej oraz Lesa Browna i nieocenionego Nicka Vujicica.

Wystąpili różni artyści. Była również specjalnie na tą okazję przygotowana bardzo ciekawa sztuka teatralna.

Kilka słów o mówcach:

Jakub B. Bączek – jako trener mentalny naszych polskich siatkarzy – mówił o ich sukcesie oraz o naszym sporcie narodowym – jakim jest NARZEKANIE. Jakub ma bardzo ciekawy i spokojny głos. Mogłabym słuchać Jego głosu bez końca. Taka oaza spokoju w głosie 😉

20150430_165409

Łukasz Jakóbiak – to wyjątkowy człowiek. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Ze zwykłego chłopaka, bez perspektyw, stał się rozpoznawalną osobą. Stworzył swoje własne internetowe Talk Show i robi oszałamiającą karierę. Łukasza miałam już przyjemność poznać, blisko rok temu w maju 2014 roku.

IMG_0857

20150430_155737

Robert Zagożdżon – powiedział jedno ciekawe zdanie, które najbardziej utkwiło mi w pamięci: Lepiej być autentyczny w gniewie, niż nie prawdziwym w uśmiechu.

Łukasz Milewski – to wielkie marzenia i śmiała wizja jako organizatora wydarzenia „Życie Bez Ograniczeń” stała się rzeczywistością:

Mamy marzenie, aby dać szansę Polakom na cudowne chwile, które będą niezwykłą inspiracją do zmian na kolejne pokolenia. Wierzymy, że postawa jaką prezentują Nick Vujicic, Les Brown i wyjątkowi goście będą wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości jak: miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.

To jest niezwykłe marzenie.

Magdalena Malicka – opowiedziałam swoją historię o braku sensu życia. W końcu wzięła się w garść i życie zaczęło się układać. Awans za awansem, aż popadła w pracoholizm, nałóg jedzenia i wypalenie zawodowe. Teraz zaczyna swoją nową drogę życia i to wystąpienie jest tego początkiem. Ja wiem, że takie osoby poradzą sobie w każdej sytuacji.

Magda Malicka

 

Krzysztof Cybul  – jeśli narzekasz to wiesz, że może być lepiej. To ta jaśniejsza strona narzekania 😉

Les Brown – jest wielkim inspiratorem ludzi. Ciepło, autentyczność, humor – to tylko kilka jego pozytywnych cech. Doświadczony życiem, nie poddawał się, walczył o siebie, o swoją matkę i rodzinę do końca. Jego historia jest czasem dramatyczna, ale ma w sobie też wiele humoru.

20150430_134654

Nick Vujicic – Spotkanie z Nickiem w Poznaniu było wyjątkowe. Pomimo braku rąk i nóg Nick nie poddaje się i robił wiele rzeczy, których boją się osoby pełnosprawne. To pokazuje, że tak naprawdę w życiu nie ma granic, oprócz tych, które sami sobie stwarzamy. Nick zainspirował mnie do pokonywania swoich ograniczeń już kilka lat temu. Wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowałam po wypadku. Jestem Bogu ogromnie wdzięczna za Nicka. Jest dla mnie WIELKĄ chodzącą inspiracją 😉

Gorące przywitanie Nicka 🙂

20150430_180453 Przeżyjmy to jeszcze raz:

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tłumaczu Panu Tomaszu Kućmie. Należą mu się wielkie podziękowania. Był niesamowity 🙂

A tutaj zdjęcia Organizatorów Milewski & Partnerzy: zycie-bez-ograniczen   zycie-bez-ograniczen2  

Każdy ma swoją historię, czasem niezwykłą, nie do przejścia, a czasem nawet dramatyczną. Ale życie może być piękne i bez żadnych ograniczeń, a wystarczą do tego marzenia i działanie. Wszystko zależy od czasu kiedy rezygnujesz… Taka jest różnica między człowiekiem, który nie realizuje swoich marzeń, a człowiekiem, który je realizuje.

To nie koniec relacji z tego wyjątkowego wydarzenia. W kolejnych wpisach opiszę więcej o mówcach, którzy zrobili na mnie największe wrażenie, a o których warto wspominać.

Jeśli też tam byłeś koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w komentarzu. A jeśli nie byłeś, podziel się tym, czy taka idea podoba Ci się i czy pojechałbyś na takie wydarzenie w przyszłości.


9 thoughts on “Wrażenia z Wydarzenia z Życia Bez Ograniczeń

  • Ela Obara says:

   Pewnie, że byłam i to z całą rodzinką 😉 O kilku miesięcy promowałam to niesamowite wydarzenie i nie mogło mnie na nim zabraknąć. Z resztą na facebooku chwaliłam się nie raz, że jadę z rodziną, a po Evencie nad morze na kilka dni pooddychać jodem. Pewnie kiedyś będzie jeszcze okazja się spotkać osobiście 🙂

  • Ela Obara says:

   Dziękuję Lauro 🙂 Piękne imię. Mam siostrzenicę o tym imieniu 😉

   Już przeszło 2 lata prowadzę bloga i nabrałam pewnie wprawy. Sama widzę po sobie, że łatwiej mi myśli pozbierać niż kiedyś. Fajna przygoda z tym blogowaniem.

 1. Pingback: Życie Bez Ograniczeń - Przeżyj to jeszcze raz » Rozwój Motywacja Sukces w życiu osobistym i biznesie

 2. Pingback: Niezwykłe świadectwo życia

 3. Pingback: Prawdziwa Moc Po Życiu Bez Ograniczeń 2 » Odważną Być!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *