Jak stać się Kobietą Niezależną?

Kobieta niezależna

Jak stać się Kobietą Niezależną?

 

Dla mnie być niezależną kobietą oznacza odważne, śmiałe i odpowiedzialne myślenie i z jeszcze większą odwagą, śmiałością oraz odpowiedzialnością działanie. Bez działania nic się nie zmienia.

Niezależność to ciągłe pokonywanie siebie, przeszkód, przekonań, strachu, poszerzanie strefy komfortu i upór podtrzymywania swoich intuicyjnie dobrych decyzji, które często nie podobają się innym. To zaangażowanie się w swoje jedyne życie, które mam. Życie według własnego scenariusza.

Każdy z nas sam pisze scenariusz swojego życia. Napisz najlepszy jaki potrafisz.

Aby stać się niezależnym człowiekiem trzeba zapłacić odpowiednią cenę za swój sukces. Czy się opłaca? Jaka jest nagroda?

Nagrodą jest wolność osobista i finansowa, mądrość życiowa, spokój wewnętrzny, radość, spełnienie.

Dziś wiem i rozumiem, że trudne momenty, które dostajemy od życia, są nam potrzebne. Dzięki nim, możemy się ocknąć, sprawdzić, co dla nas istotne, a przede wszystkim przekonać się, jak bardzo silni jesteśmy.

Z reguły jesteśmy mocniejsi, niż nam się wydaje. /Kamila Rowińska/

Stać się kobietą niezależną to mój cel.

Niedawno skończyłam czytać książkę “Kobieta Niezależna” Kamili Rowińskiej. Po prostu nie mogłam się od niej oderwać. Nie będę opisywać szczegółów. Chcę Cię zainspirować do przeczytania.

Jeśli myślałaś kiedykolwiek nad zmianami w swoim życiu. Jeśli brakuje Ci motywacji do zmiany i nie wiesz od czego zacząć, polecam Ci książkę Kobieta niezależna. Książka da Ci konkretne wskazówki do zmian w swoim życiu, jak osiągać wyznaczone cele, jak budować swoją niezależność finansową.

To świetna książka dla kobiet chcących podnieść wydajność nie tylko w życiu zawodowym, ale i w życiu prywatnym. Książkę polecam każdej kobiecie, która pragnie być niezależna i chce od życia czegoś więcej. W książce znajdziesz wywiady z kobietami takimi jak ja, czy Ty, które osiągnęły swój sukces. Autorka w genialny sposób sprawia, że z łatwością utożsamiamy się z tymi bohaterkami. Napisana jest prostym językiem i czyta się ją bardzo szybko. Wracam do jej treści cały czas, aby przypominać sobie, jak jeszcze lepiej i szybciej mogę osiągnąć moje zaplanowane cele.

Jest to książka nie tylko dla kobiet. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jeśli jesteś mężczyzną, który czyta ten artykuł możesz zrobić prezent swojej lub innej kobiecie 😉

Kobieta niezalezna

Czego jeszcze dowiesz się z książki Kobieta Niezależna? – jakie są największe mity dotyczące pieniędzy i jak wpływają na Ciebie – skąd wziąć pieniądze na inwestowanie – w jaki sposób zarządzać domowym budżetem – jak pogodzić rolę żony, mamy i businesswoman – jak uczyć dzieci dyscypliny finansowej – jak komunikuje się kobieta biznesu – w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje kompetencje – jak wzmocnić swoją samodyscyplinę

Książka jest początkiem tej drogi. Jest jeszcze szkolenie o tej samej nazwie. W tym roku odbędzie się w Poznaniu 29 sierpnia 2015 r. i w Warszawie 26 września 2015 r. Jak książka potrafi zmienić życie, to co dopiero jest na tym szkoleniu? Ja będę w Warszawie i już nie mogę się doczekać, aby poznać autorkę osobiście i nauczyć się od niej jeszcze więcej 😉

Dlaczego polecam tą książkę?

Po przeczytaniu tej książki już nic nie jest takie samo w moim życiu. To książka, która odmienia myślenie i przekonania oraz dodaje sił. Przyznam się szczerze, że w niektórych momentach nawet popłakałam się. Otworzyła mi oczy na pewne sprawy. Rewelacyjna książka. Z całego serca polecam.

Przestań uciekać od rzeczy, które są trudne! Stawiaj im czoła! Opuszczaj swoją strefę komfortu! Przestań oglądać się na innych! Rozwijaj się! Oczekuj wygranej!

/Kamila Rowińska/

Kto z Was czytał “Kobietę Niezależną”? Zapraszam do komentowania nie tylko kobiety 😉

Artykuł w wersji PDF


3 thoughts on “Jak stać się Kobietą Niezależną?

  1. Hubert Oleszczuk says:

    Trochę odejdę do tematu, bo książki nie czytałem. Jednak za to czytałem inną książkę tej autorki – “Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” i książka zawierała masę ciekawych i praktycznych informacji. Ponadto wartościowe ćwiczenia 😉
    Dlatego mimo, że pewnie prędko nie przeczytam książki “Kobieta niezależna”, to jeżeli utrzymuje ona poziom książki o której wspomniałem, to warto przeczytać 🙂

  2. Pingback: Niezależną być - Moje przemyślenia po szkoleniu Kobieta Niezależna

  3. Pingback: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale - recenzja książki Kamili Rowińskiej » Rozwój Inspiracja Sukces w życiu osobistym i biznesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *